arti napisał(a):

|
Z drugiej strony jest to liga gdzie lider strzelców (Franek) ma po 26 kolejkach całe 11 goli... to o wiele mówi o poziomie naszych kanonierów
|
Tutaj pełna zgoda, dlatego sprowadzenie kogoś takiego jak wspomniany wyżej Tamudo nie byłoby złym rozwiązaniem. Pamiętam, że kiedyś był taki temat na rzeczy, dosyć szeroko krytykowany na forum. Wiadomo, że grajek ma swoje lata, ale nadal jestem niemal przekonany, że byłby gwarancją sporej liczby bramek. Nie mówiąc już o tym, że to prawdziwie godne oglądania nazwisko.
arti napisał(a):

|
@sevenheaven - nie boisz się o zdrowie Wasyla?
|
Wiem, że to nie było do mnie, ale...

Absolutnie nie! To prawdziwy twardziel. Wiele bym dał za jego grę w Wiśle.