Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9311
Stary 11.05.2011, 12:42
Cytat:
@sevenheaven - nie boisz się o zdrowie Wasyla? Za czapkę gruszek grał nie będzie, a w każdym meczu może rozłożyć sie już na amen. Co on teraz gra w tym Anderlechcie? Moim zdaniem lepiej trzymać się z daleka od graczy po tak ciężkich kontuazjach.
owszem ryzyko zawsze jest, ale wasyl to twardy facet
z tego co wiem to po kontuzji w większości meczów gra w 1 składzie

Kadlec w tej chwili jest wart conajmniej 5 milionów euro ( nie sugerować się TM ) a Ty chcesz go ściągnąć
Odpowiedz cytując