|
Spróbuj pokombinować z przekaźnikami. Jak nie pomoże, to mechanik i podpięcie na komputer. Może, to wina napięcia, sam nie wiem. Skoro odpala i chodzi, a do tego nic się nie świeci to raczej nie czujnik wałka, no i nie pompa ani wtryski. Chociaż cholera wie, to że raz odpalił i to na kble może być przypadkiem.
|