Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1050
Stary 11.05.2011, 12:37
Spróbuj pokombinować z przekaźnikami. Jak nie pomoże, to mechanik i podpięcie na komputer. Może, to wina napięcia, sam nie wiem. Skoro odpala i chodzi, a do tego nic się nie świeci to raczej nie czujnik wałka, no i nie pompa ani wtryski. Chociaż cholera wie, to że raz odpalił i to na kble może być przypadkiem.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując