Jaroo1 napisał(a):

Starucha zatrzymali po to ze fajnie sie sprzedala informacja ze zatrzymano kibola nr 1 w zwiazku z zamieszkami po meczu w PP. I nie wazne ze zrobiono to neislusznie bo powiedzmy 1 mln osob przeczytalo o brawurowej akcji a o tym ze bylo to nieporozumienie przeczyta 200 tys osob. Takze sukces jest
A co do tych sondazy to po raz kolejny triumfuje glupota Polakow. Jak mozna znowu dawac szanse PiSowi czy innemu SLD i PSL? Kazda z tych partii miala swoje 5 minut, jedna dluzsze inna krotsze ale zadna nie zmienila kraju na lepsze. Zawsze bylo tylko gorzej. Szkoda ze Polacy widza tylko 4 partie i losowo glosuja na nie. Mozna to porownac do polskich trenerow- niemal wszystkich mozna zatrudnic w kazdym klubie i nie bedzie widac zadnych efektow ich pracy, np teraz w Legii jest Skorza, moze przyjsc Michniewicz, Probierz, Kasperczak itd i nic oni nie zmienia. Zawsze bedzie taka sama lipa
|
Chłopie... tutaj nie chodzi o to kto kiedy rządzil i jak rządzil... bo kazdy rządzi podobnie, czyli oszukują... chodzi o to zeby pokazać, ze robienie kogos w chuja skutkuje np. stratą poparcia dlatego mam nadzieje ze ten rząd obalą kibole, nawet kosztem PIS, a potem jak tym cos odpali to bedziemy myslec nad kims innym.
Fajna konferencja Tłuska... tutaj niestety nie moze obyc sie bez manifestacji!!