Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2539
Stary 11.05.2011, 11:48
Starucha zatrzymali po to ze fajnie sie sprzedala informacja ze zatrzymano kibola nr 1 w zwiazku z zamieszkami po meczu w PP. I nie wazne ze zrobiono to neislusznie bo powiedzmy 1 mln osob przeczytalo o brawurowej akcji a o tym ze bylo to nieporozumienie przeczyta 200 tys osob. Takze sukces jest

A co do tych sondazy to po raz kolejny triumfuje glupota Polakow. Jak mozna znowu dawac szanse PiSowi czy innemu SLD i PSL? Kazda z tych partii miala swoje 5 minut, jedna dluzsze inna krotsze ale zadna nie zmienila kraju na lepsze. Zawsze bylo tylko gorzej. Szkoda ze Polacy widza tylko 4 partie i losowo glosuja na nie. Mozna to porownac do polskich trenerow- niemal wszystkich mozna zatrudnic w kazdym klubie i nie bedzie widac zadnych efektow ich pracy, np teraz w Legii jest Skorza, moze przyjsc Michniewicz, Probierz, Kasperczak itd i nic oni nie zmienia. Zawsze bedzie taka sama lipa
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując