Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3435
Stary 11.05.2011, 11:39
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Gdzie w starej Hucie (okolice centrum, Na Skarpie itp) można spokojnie oglądnąć mecz Wisły w knajpie? Niedawno się przeprowadziłem i nie znam lokalnych klimatów.
lokalny klimat to na stadionie ,do kasy po bilet i obejrzec na zywo ,a nie pierdziec w krzesło w knajpie
Odpowiedz cytując