Oldpara napisał(a):

|
Gdzie w starej Hucie (okolice centrum, Na Skarpie itp) można spokojnie oglądnąć mecz Wisły w knajpie? Niedawno się przeprowadziłem i nie znam lokalnych klimatów.
|
lokalny klimat to na stadionie ,do kasy po bilet i obejrzec na zywo ,a nie pierdziec w krzesło w knajpie
