Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3434
Stary 11.05.2011, 11:22
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
będzie mecz na tvp2 albo odkodowany c+ nie wie ktoś ?
Znamy już czwarty, ostatni mecz Ekstraklasy w tym sezonie pokazany przez Telewizję Polską, mającą otwarty pakiet. Będzie to klasyk Legia – Wisła, który rozegrany zostanie 21 maja, w sobotę.
Odpowiedz cytując