sevenheaven napisał(a):

|
będzie mecz na tvp2 albo odkodowany c+ nie wie ktoś ?
|
Znamy już czwarty, ostatni mecz Ekstraklasy w tym sezonie pokazany przez Telewizję Polską, mającą otwarty pakiet. Będzie to klasyk Legia – Wisła, który rozegrany zostanie 21 maja, w sobotę.