http://rebelya.pl/discussion/25651/z...oszczy/#Item_0
chłopski rozum 32 minut temu
Do kolegi kolegi zapukała wczoraj policja. Kolega kolegi został zatrzymany pod zarzutem uczestnictwa w tzw. zajściach bydgoskich. Tylko, że ten człowiek oglądał transmisję z Bydgoszczy w telewizorze. Jest podejrzenie, że po prostu Legia udostępniła policji bazę danych, a funkcjonariusze przeprowadzili stosowne losowanie niczym biletów na euro.
Tak właśnie wygląda "walka z kibolstwem" i "skuteczność policji". Niniejsze fakty przedstawiam pod rozwagę różnym Edenom i innym, którzy wypisywali na tym forum bzdury o kibicach.