|
Zeby E wyszlo to nie ma co marzyc chyba... Ale pieknie by to wygladalo, caly stadion pusty i odpowiednie transy, a w 55 min powrot i petarda do samego konca niezaleznie od wyniku. Sam mecz bedzie bardzo ciezki, ale mam dobre przeczucia, jak nigdy przed meczami z Amica... Czuje ze beda 3 punkty.
|