Wyświetl pojedynczy post
Gilbert Azory
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 11.05.2011, 10:41
Zeby E wyszlo to nie ma co marzyc chyba... Ale pieknie by to wygladalo, caly stadion pusty i odpowiednie transy, a w 55 min powrot i petarda do samego konca niezaleznie od wyniku. Sam mecz bedzie bardzo ciezki, ale mam dobre przeczucia, jak nigdy przed meczami z Amica... Czuje ze beda 3 punkty.