Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12446
Stary 11.05.2011, 10:01
rw88 napisał(a):Wyświetl post
(o ile się nie mylę Legia ma trenować w ośrodku piłkarskim w Sulejówku / Legionowie).
Sulejówek, który ma problemy finansowe po wybudowaniu ośrodka. Także musi pozyskać jakiegoś partnera, który będzie partycypował w kosztach utrzymania ośrodka i nie tylko.

Poczekajmy z Weissem. Ja miałem inne informacje
Odpowiedz cytując