rw88 napisał(a):

|
(o ile się nie mylę Legia ma trenować w ośrodku piłkarskim w Sulejówku / Legionowie).
|
Sulejówek, który ma problemy finansowe po wybudowaniu ośrodka. Także musi pozyskać jakiegoś partnera, który będzie partycypował w kosztach utrzymania ośrodka i nie tylko.
Poczekajmy z Weissem. Ja miałem inne informacje
