Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12445
Stary 11.05.2011, 09:59
z przykrością stwierdzam że po porażce Polonii z Bytomia, pasiaści są faworytem do utrzymania i nawet po wpier.... od nas prawdopodobnie się utrzymają, tym samym Polonia B. zapewne spada i będzie to początek jej końca chyba biorąc pod uwagę stan finansów.

Niestety nie dane nam było zakosztowanie najpiękniejszego scenariusza w historii polskiej piłki: Derby Wisła Mistrz, pasiaki 1 liga
Odpowiedz cytując