Sartre napisał(a):

|
Dwanaście słów: Jurij Szatałow - Cracovia Kraków; Orest Lenczyk - Śląsk Wrocław; Jan Urban - Zagłębie Lubin;
|
Fakt...
Sartre napisał(a):

EDIT: jeszcze a propos zmian trenera:
http://www.legia.net/wiadomosci,4149...sko_legii.html
Trudno powiedzieć ile w tym prawdy (- "czy będzie pan trenerem Legii?" - "Ahoj!"), ale to zdecydowanie jest mój rodzaj muzyki. Oby do powyższej listy dodać kolejne cztery słowa... Vladimir Weiss - Legia Warszawa; Ahoj!
|
Wbrew pozorom jest to całkiem realna kandydatura. Otoczka wokół Legii jest naprawdę imponująca, świetny stadion, dobrze prowadzona akademia, wysoka frekwencja, świetny doping, możny sponsor, gwarancja występów w pucharach od III rundy, powoli poprawiają się też warunki treningowe (o ile się nie mylę Legia ma trenować w ośrodku piłkarskim w Sulejówku / Legionowie).
To wszystko wygląda naprawdę bardzo zachęcająco i nietrudno będzie skusić jakiegoś niezłego zagranicznego trenera do pracy w Legi w mojej opinii. O ile oczywiście zagwarantuje mu się odpowiednie zarobki. A dla samego Weissa na pierwszy rzut oka Legia jest niezłym wyborem na powrót do piłki klubowej.