Titto napisał(a):

Dlaczego szkoda? Co do Bytomia to się zgodzę, ale tak naprawdę zwycięstwo Polonii z Jagą stawia nas w świetnej sytuacji
|
Dzisiaj zrobią to samo u nas i będzie żal. Po prostu dziwi mnie, że przy tak wolnej grze jaka panuje w naszej lidze sędziowie popełniają takie błędy.