Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12436
Stary 11.05.2011, 07:55
Titto napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego szkoda? Co do Bytomia to się zgodzę, ale tak naprawdę zwycięstwo Polonii z Jagą stawia nas w świetnej sytuacji
Dzisiaj zrobią to samo u nas i będzie żal. Po prostu dziwi mnie, że przy tak wolnej grze jaka panuje w naszej lidze sędziowie popełniają takie błędy.
Odpowiedz cytując