Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2532
Stary 11.05.2011, 07:54
miśqu napisał(a):Wyświetl post
Będzie można pić - na EURO - na życzenie panów w krawatach z UEFA.
To pewnie w ramach akcji "przyciągnijmy rodziny z dziećmi na stadiony"
Odpowiedz cytując