Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
2532
11.05.2011, 07:54
miśqu
napisał(a):
Będzie można pić - na EURO - na życzenie panów w krawatach z UEFA.
To pewnie w ramach akcji "przyciągnijmy rodziny z dziećmi na stadiony"
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18