|
Wie ktoś może czy na nowy sezon dostaniemy indywidualny projekt od Adidasa czy dalej będziemy pomykać w tym uniwersalu?
Jeśli ma być nowy projekt, to kiedy się go można spodziewać?
Ano właśnie wyjątkowa cisza apropo koszulek. Może też nie chcą na razie projektować, bo liczą na "koszulkowego sponsora"? O tym też cicho...
Ostatnio edytowane przez masterlag : 11.05.2011 o godz. 12:56.
|