Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1469
Stary 10.05.2011, 23:18
Wie ktoś może czy na nowy sezon dostaniemy indywidualny projekt od Adidasa czy dalej będziemy pomykać w tym uniwersalu?
Jeśli ma być nowy projekt, to kiedy się go można spodziewać?

Ano właśnie wyjątkowa cisza apropo koszulek. Może też nie chcą na razie projektować, bo liczą na "koszulkowego sponsora"? O tym też cicho...
Ostatnio edytowane przez masterlag : 11.05.2011 o godz. 12:56.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując