0 22 napisał(a):

Swoją drogą to dzisiaj chyba rozstrzygnęły się losy mistrzostwa i.... zwycięzcy meczu Legia - Wisła. Fatum powszechnie znane, kto wygrywa ligę przegrywa w meczu tych drużyn u nas.
|
Aż musiałem sprawdzić, kto był mistrzem Anno Domini 2006

Ale w zeszłym roku przegraliście, a mistrzostwo pojechało do Wronek, a taka sytuacja powinna mieć miejsce w przypadku remisu
Moim zdaniem sprawdzi się inna tradycja - świętowanie na boisku Legii
