Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12426
Stary 10.05.2011, 23:03
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą to dzisiaj chyba rozstrzygnęły się losy mistrzostwa i.... zwycięzcy meczu Legia - Wisła. Fatum powszechnie znane, kto wygrywa ligę przegrywa w meczu tych drużyn u nas.
Aż musiałem sprawdzić, kto był mistrzem Anno Domini 2006 Ale w zeszłym roku przegraliście, a mistrzostwo pojechało do Wronek, a taka sytuacja powinna mieć miejsce w przypadku remisu

Moim zdaniem sprawdzi się inna tradycja - świętowanie na boisku Legii
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 10.05.2011 o godz. 23:07.
.
Odpowiedz cytując