Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 10.05.2011, 22:59
Oj trzeba.... ale uważam że jak dobrze pójdzie to jutro po 22 możemy już możemy zacząć "bufonade"... ale jeśli mam za to dostać miesięcznego bana jak proponuję gizmowisła i potwierdza speedfashion hmmm to skorzystam z propozycji ale pod warunkiem jeśli ci Panowie dostaną bana jeszcze przed fetą na rynku (mam nadzieję że jestem pewny tego co napisałem)