dynek.pl napisał(a):

Wiadomo duzo tu jest rzadowejj propagandy ale z drugiej strony ta wiadomosc dotrze takze do potencjalnych chuliganow, ktorym byc moze kiedy dostana ataku malpiego rozumu zapali sie jakas lampka.
Tak to w sumie powinno dzialac - nieuchronnosc kary jest najwazniejsza jesli wymaga sie od spoleczenstwa przestrzegania prawa. Pytanie tylko czy to jednorazowa akcja czy tak bedzie zawsze ?
|
1.Jeśli chodzi o mocny przekaz dla potencjalnych chuliganów to proponował bym odświeżyć trochę zapomnianą instytucję pręgieża. Można by też pomysleć o jakimś publicznym łamaniu kości tudzież miażdżeniu jąder. Efekt pedagogiczny murowany.
2. Szalanie byłbym ciekaw Twojej prywatnej opinii na temat tego czy:
"to jednorazowa akcja czy tak bedzie zawsze?". Mam nadzieję że nie było to pytanie retoryczne.