Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Plastman
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12424
Stary 10.05.2011, 22:50
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą to dzisiaj chyba rozstrzygnęły się losy mistrzostwa i.... zwycięzcy meczu Legia - Wisła. Fatum powszechnie znane, kto wygrywa ligę przegrywa w meczu tych drużyn u nas.
Eee tam, w tym sezonie niczego nie można być pewnym, więc liczę, że nowy mistrz tym razem wygra na Łazienkowskiej
Odpowiedz cytując