0 22 napisał(a):

Swoją drogą to dzisiaj chyba rozstrzygnęły się losy mistrzostwa i.... zwycięzcy meczu Legia - Wisła. Fatum powszechnie znane, kto wygrywa ligę przegrywa w meczu tych drużyn u nas.
|
Eee tam, w tym sezonie niczego nie można być pewnym, więc liczę, że nowy mistrz tym razem wygra na Łazienkowskiej
