Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 10.05.2011, 22:45
jesli chcemy sie Lechowi zrewanzowac to musimy zagrac dwoma defensywnymi (Sobolewski i Wilk), inaczej moga nas kilka razy skarcic przy naszej dziurawej obronie. Jirsaka i Gargule to tylko w sytuacji niekorzystnej mozna wprowadzac...