Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 10.05.2011, 22:40
Remis Legii też jest istotny, gdyż dziś mieliby już 6 pkt straty i nie wiadomo jak jutro mecz sie skończy, później mecz u siebie mają i nerwówka. Nam pozostaje nie przegrać, a jak będzie, to jutro o 22 będziemy wiedzieć