Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12420
Stary 10.05.2011, 22:35
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Zielinski fajnie powiedział Probierzowi - dokoncz to co zaczałes, dojedz do konca sezonu, nie rezygnuj z posady bo masz fajny zespoł, duzo dla niego zrobiłes i jeszcze duzo mozesz zrobic. Ciekawe co zrobi teraz zarzad Jagi
Mi na myśl przychodzą dwa nazwiska: Ulatowski, Tarasiewicz...
Odpowiedz cytując