mitmichael napisał(a):

|
Zielinski fajnie powiedział Probierzowi - dokoncz to co zaczałes, dojedz do konca sezonu, nie rezygnuj z posady bo masz fajny zespoł, duzo dla niego zrobiłes i jeszcze duzo mozesz zrobic. Ciekawe co zrobi teraz zarzad Jagi
|
Mi na myśl przychodzą dwa nazwiska: Ulatowski, Tarasiewicz...