dynek.pl napisał(a):

|
Węgrzyn tez fajnie powiedział: jak dziecko, które sie znudziło i porzuca zabawki w piaskownicy - jakoś tak.
|
W sumie ma trochę rację. Ale też rozumiem poniekąd decyzję Probierza, który mówi o nowej miotle w drużynie - to też jest sposób na poprawę sytuacji Jagiellonii w ostatnich meczach. Ciekaw jestem kogo Jaga weźmie tak na stałe, orientujecie kto jest wolny aktualnie na naszym rynku trenerskim?
Jeszcze jedna ciekawostka - Adrian Mierzejewski, razem z Meliksonem bodaj najlepszy aktualnie środkowy pomocnik naszej ligi, w 26 ligowej kolejce zaliczył swoją pierwszą asystę w sezonie

Największym paradoksem jest to, że Mierzejewski rzeczywiście jest bardzo, bardzo dobrym piłkarzem.