Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12418
Stary 10.05.2011, 22:28
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Zielinski fajnie powiedział Probierzowi - dokoncz to co zaczałes, dojedz do konca sezonu, nie rezygnuj z posady bo masz fajny zespoł, duzo dla niego zrobiłes i jeszcze duzo mozesz zrobic. Ciekawe co zrobi teraz zarzad Jagi
Węgrzyn tez fajnie powiedział: jak dziecko, które sie znudziło i porzuca zabawki w piaskownicy - jakoś tak.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując