mitmichael napisał(a):

|
Zielinski fajnie powiedział Probierzowi - dokoncz to co zaczałes, dojedz do konca sezonu, nie rezygnuj z posady bo masz fajny zespoł, duzo dla niego zrobiłes i jeszcze duzo mozesz zrobic. Ciekawe co zrobi teraz zarzad Jagi
|
Węgrzyn tez fajnie powiedział: jak dziecko, które sie znudziło i porzuca zabawki w piaskownicy - jakoś tak.