88seba88 napisał(a):

|
Tak wogóle to dawno nie było żadnej relacji ani fotek ze stadionu, niewiadomo czy coś tam się dzieje czy nie, oficjalna też ma w dupie wszystko albo zawsze podaje coś po czasie jako ostatnia
|
A co mają pokazywać ? Że nic się nie dzieje ?
Ale dla tych którzy są rozczarowani nowy film z budowy. Jest kilka ciekawostek, wartych oglądnięcia.
http://www.youtube.com/watch?v=pdm3k-qWojw