Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18419
Stary 10.05.2011, 22:17
88seba88 napisał(a):Wyświetl post
Tak wogóle to dawno nie było żadnej relacji ani fotek ze stadionu, niewiadomo czy coś tam się dzieje czy nie, oficjalna też ma w dupie wszystko albo zawsze podaje coś po czasie jako ostatnia
A co mają pokazywać ? Że nic się nie dzieje ?

Ale dla tych którzy są rozczarowani nowy film z budowy. Jest kilka ciekawostek, wartych oglądnięcia.

http://www.youtube.com/watch?v=pdm3k-qWojw
Odpowiedz cytując