Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12416
Stary 10.05.2011, 22:12
Po takich meczach jak te dzisiejsze wydawać się może, że Wisła z obecnym dorobkiem punktowym, tj. 47 byłaby w stanie nie zdobywając pkt do końca sezonu zostać mistrzem.
Gra Legii zaskoczyła mnie. Obstawiałem, że Górnik w toporny sposób odstawi ich 1:0. A tu (L) grała przyzwoite zawody, tylko piłki w siatce zmieścić nie potrafiła.
What's new?

Odpowiedz cytując