|
Po takich meczach jak te dzisiejsze wydawać się może, że Wisła z obecnym dorobkiem punktowym, tj. 47 byłaby w stanie nie zdobywając pkt do końca sezonu zostać mistrzem.
Gra Legii zaskoczyła mnie. Obstawiałem, że Górnik w toporny sposób odstawi ich 1:0. A tu (L) grała przyzwoite zawody, tylko piłki w siatce zmieścić nie potrafiła.
|