Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12414
Stary 10.05.2011, 22:10
Zielinski fajnie powiedział Probierzowi - dokoncz to co zaczałes, dojedz do konca sezonu, nie rezygnuj z posady bo masz fajny zespoł, duzo dla niego zrobiłes i jeszcze duzo mozesz zrobic. Ciekawe co zrobi teraz zarzad Jagi
Odpowiedz cytując