Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12411
Stary 10.05.2011, 22:08
TeeS napisał(a):Wyświetl post
eeeee... żadnego porównania. Nam ten gol odebrał wszystko - do tego samobój i do tego w derbach.
Tutaj co najwyżej rozwiały się marzenia o tym, że może, ewentualnie, tak po cichu zagrozić Wiśle...
To jedynie mały promil tego czego mieliśmy wątpliwą przyjemność posmakować rok temu.
To byl jeden z najgorszych dni w moim zyciu, nie da sie tego nawet opisac co ja wtedy przeszedlem. I najwiekszemu wrogowi tego nie zycze
,
Odpowiedz cytując