TeeS napisał(a):

eeeee... żadnego porównania. Nam ten gol odebrał wszystko - do tego samobój i do tego w derbach.
Tutaj co najwyżej rozwiały się marzenia o tym, że może, ewentualnie, tak po cichu zagrozić Wiśle...
To jedynie mały promil tego czego mieliśmy wątpliwą przyjemność posmakować rok temu.
|
To byl jeden z najgorszych dni w moim zyciu, nie da sie tego nawet opisac co ja wtedy przeszedlem. I najwiekszemu wrogowi tego nie zycze