tommiyacht napisał(a):

|
kreseq - to już prawie wiesz jak sie czuliśmy po główce Jopa
|
eeeee... żadnego porównania. Nam ten gol odebrał wszystko - do tego samobój i do tego w derbach.
Tutaj co najwyżej rozwiały się marzenia o tym, że może, ewentualnie, tak po cichu zagrozić Wiśle...
To jedynie mały promil tego czego mieliśmy wątpliwą przyjemność posmakować rok temu.