Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12407
Stary 10.05.2011, 22:01
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
kreseq - to już prawie wiesz jak sie czuliśmy po główce Jopa
eeeee... żadnego porównania. Nam ten gol odebrał wszystko - do tego samobój i do tego w derbach.
Tutaj co najwyżej rozwiały się marzenia o tym, że może, ewentualnie, tak po cichu zagrozić Wiśle...
To jedynie mały promil tego czego mieliśmy wątpliwą przyjemność posmakować rok temu.
Odpowiedz cytując