kreseq napisał(a):

Kibicuje tej druzyne ponad 20 lat i uwierz mi ze ten mecz ani zaden inny nie sprawi ze sie wk*** na maxa czy nawale w cztery dupy.
Latam po forach i wpisalem sie juz od konca tego meczu na 6 bo tak lubie. Za stary jestem by banda frajerow sprawila ze bede sobie zdrowie szarpal.
|
No skora ma Ci to poprawic humor i nie zszargac zdrowia...acha apropo miłych snów
