Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12405
Stary 10.05.2011, 22:01
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Kibicuje tej druzyne ponad 20 lat i uwierz mi ze ten mecz ani zaden inny nie sprawi ze sie wk*** na maxa czy nawale w cztery dupy.

Latam po forach i wpisalem sie juz od konca tego meczu na 6 bo tak lubie. Za stary jestem by banda frajerow sprawila ze bede sobie zdrowie szarpal.

No skora ma Ci to poprawic humor i nie zszargac zdrowia...acha apropo miłych snów
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując