Teqcontroller napisał(a):

Koledzy mnie uprzedzili Jeden strzał i jeszcze celny , biedny Maciuś.
|
tommiyacht napisał(a):

edit:
anouc mnie uprzedził
|
Nie tylko Was, mój screen również już poszedł na imageshacka
rafkur napisał(a):

Klasyk powiedział, że mężczyznę poznaje się po tym jak kończy i to jest najlepsze podsumowanie Probierza. Jaga jest jeszcze w czubie ale rokowania na przyszły sezon ma takie klasyczne jagowe - środek w porywach.
Czy Probierz skorzystał na słabości innych czy faktycznie ma jakiś talent pokaże następny sezon gdzie pewnie w Amice Poznań będzie miał lepszych zawodników do realizacji swoich wizji. Ja osobiście tego nie widzę.
PS Inna sprawa, że klasyk pewnie nie wiedział, że mówi również o sobie .
|
Inny klasyk mówi, że w futbolu 2+2=5

Masz rację, teraz będzie tak naprawdę test dla Probierza, o ile do Legii czy Lecha trafi. Mówi o dwóch miesiącach wakacji i wydaje mi się, że bardzo mu się to przyda, żeby pewne sprawy przemyśleć. W końcu to dalej młody, niedoświadczony trener.