Nehiar napisał(a):

|
No to wygląda na to, że Probierz do Lecha/Legii a Skorża do Białegostoku, tak podejrzewam, bo kogo innego może Jaga zatrudnić po sezonie ?
|
Albo inaczej: gdzie mógłby pójść Skorża? Chyba, że historia zatoczy koło i pójdzie do... Amiki
