Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12400
Stary 10.05.2011, 21:56
To fakt, Legia mając tyle sytuacji tylko remisuje. Gdyby Kucharczyk podwyższył na 2:0 byłoby po ptokach a tak Legia ma 1 pkt. choć bardzo chyba nie lubi remisów hehe. To, że liga układa się dobrze pod nas to nie ważne, ważne są jutro 3 punkty i kolejne udowodnienie, że Amico-Lech jest naprawdę bardzo słaby.
Odpowiedz cytując