Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12398
Stary 10.05.2011, 21:55
sergio napisał(a):Wyświetl post
Bez napinki legioniści ale dziwi mnie że po takim meczu i bramce straconej w 93 minucie włączacie kompa wchodzicie na forum....nie Legii tyko Wisły i piszecie na temat tego meczu.
Może ja jestem inny ale po takim meczu jedyne chyba co bym zrobił to najebałbym sie i poszedł spać bo na trzeźwo by sie nie dało ale napewno nie latalbym po forach.
Kibicuje tej druzyne ponad 20 lat i uwierz mi ze ten mecz ani zaden inny nie sprawi ze sie wk*** na maxa czy nawale w cztery dupy.

Latam po forach i wpisalem sie juz od konca tego meczu na 6 bo tak lubie. Za stary jestem by banda frajerow sprawila ze bede sobie zdrowie szarpal.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując