sergio napisał(a):

Bez napinki legioniści ale dziwi mnie że po takim meczu i bramce straconej w 93 minucie włączacie kompa wchodzicie na forum....nie Legii tyko Wisły i piszecie na temat tego meczu.
Może ja jestem inny ale po takim meczu jedyne chyba co bym zrobił to najebałbym sie i poszedł spać bo na trzeźwo by sie nie dało ale napewno nie latalbym po forach.
|
Kibicuje tej druzyne ponad 20 lat i uwierz mi ze ten mecz ani zaden inny nie sprawi ze sie wk*** na maxa czy nawale w cztery dupy.
Latam po forach i wpisalem sie juz od konca tego meczu na 6 bo tak lubie. Za stary jestem by banda frajerow sprawila ze bede sobie zdrowie szarpal.