|
Bez napinki legioniści ale dziwi mnie że po takim meczu i bramce straconej w 93 minucie włączacie kompa wchodzicie na forum....nie Legii tyko Wisły i piszecie na temat tego meczu.
Może ja jestem inny ale po takim meczu jedyne chyba co bym zrobił to najebałbym sie i poszedł spać bo na trzeźwo by sie nie dało ale napewno nie latalbym po forach.
|