A ja żałuję wyniku. Chciałem Legię jako wicemistrza, z ujemnym bilansem bramkowym. To by niektórym niepoprawnym optymistom uzmysłowiło, jak d.pną mamy ligę. W dodatku przy 2 miejscu szanse Maćka na pozostanie na Łazienkowskiej byłyby większe.
Ale jeszcze nic straconego. W tej lidze nadal wszystko jest możliwe
Sędzia napisał(a):

|
No i Śląsk się włączył do gry o mistrza. Ma cztery mecze, GKS Bełchatów, Górnik, Ruch i Arka. I lepszy bilans w meczach z nami.
|
Puchary - ok, ale gra o mistrza? A mecze z Górnikiem i Arką z pewnością łatwe nie będą.