Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12389
Stary 10.05.2011, 21:52
A ja żałuję wyniku. Chciałem Legię jako wicemistrza, z ujemnym bilansem bramkowym. To by niektórym niepoprawnym optymistom uzmysłowiło, jak d.pną mamy ligę. W dodatku przy 2 miejscu szanse Maćka na pozostanie na Łazienkowskiej byłyby większe.

Ale jeszcze nic straconego. W tej lidze nadal wszystko jest możliwe

Sędzia napisał(a):Wyświetl post
No i Śląsk się włączył do gry o mistrza. Ma cztery mecze, GKS Bełchatów, Górnik, Ruch i Arka. I lepszy bilans w meczach z nami.
Puchary - ok, ale gra o mistrza? A mecze z Górnikiem i Arką z pewnością łatwe nie będą.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 10.05.2011 o godz. 21:55.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując