|
No i Śląsk się teoretycznie włączył do gry o mistrza. Ma cztery mecze, GKS Bełchatów, Górnik, Ruch i Arka. I lepszy bilans w meczach z nami.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 10.05.2011 o godz. 21:55.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
|