rw88 napisał(a):

Patrzysz tylko na końcówkę jego pracy, a wcześniej z średnią ekipą zdobył PP, skończył z Jagą w środku tabeli z -10 pkt. na starcie, teraz doprowadził drużynę do czuba tabeli, bez wielkich środków - takie są fakty. Trudno mówić, że się Jaga rozpieprzyła, skoro jest dalej w czubie tabeli, ma po prostu gorszy moment, jest wymóg jakiejś zmiany, powiewu świeżości i tyle, normalna rzecz w futbolowym świecie.
Jaga to wcale nie był sam Grosicki, to była drużyna, która szczególnie w poprzednim sezonie klepała piłką jak żadna drużyna w tej lidze, wymieniali nawet po 450 podań w trakcie meczu, co jest wynikiem najwyższej klasy światowej pod tym względem. Probierz ma wiedzę i pomysł na grę, naprawdę rozsądne podejście do polskiej piłkarskiej rzeczywistości, ale rzeczywiście potrzeba mu było złapać trochę pokory i teraz jest ku temu najlepszy moment.
|
Klasyk powiedział, że mężczyznę poznaje się po tym jak kończy i to jest najlepsze podsumowanie Probierza. Jaga jest jeszcze w czubie ale rokowania na przyszły sezon ma takie klasyczne jagowe - środek w porywach.
Czy Probierz skorzystał na słabości innych czy faktycznie ma jakiś talent pokaże następny sezon gdzie pewnie w Amice Poznań będzie miał lepszych zawodników do realizacji swoich wizji. Ja osobiście tego nie widzę.
PS Inna sprawa, że klasyk pewnie nie wiedział, że mówi również o sobie

.