Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12380
Stary 10.05.2011, 21:49
przemo napisał(a):Wyświetl post
Kuźwaa oglądać 92 minuty tego "widowiska" i wyłączyć przed bramką... Czy ktoś jeszcze miał tak jak ja ?

Dzięki dzisiejszym wynikom jutro praktycznie zapewnimy sobie tytuł, a mam nadzieje ze przypieczętujemy go na 100% spuszczając Cracovie w niedziele Czyż to by nie byłoby piękne ? Pokonać pasiastych, zdobyć kolejne mistrzostwo i spuścić sąsiadke tam gdzie jej miejsce



BTW: ładna chociaż ta bramka ?
Ja mam takiego pecha, ze jak pojde do WC to zawsze pada bramka... teraz mozecie sie domyslac czemu Gornik wyrownał Chciał Macius ciekawsza lige to ją ma
Odpowiedz cytując