Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
12380
10.05.2011, 21:49
przemo
napisał(a):
Kuźwaa oglądać 92 minuty tego "widowiska" i wyłączyć przed bramką... Czy ktoś jeszcze miał tak jak ja ?
Dzięki dzisiejszym wynikom jutro praktycznie zapewnimy sobie tytuł, a mam nadzieje ze przypieczętujemy go na 100% spuszczając Cracovie w niedziele
Czyż to by nie byłoby piękne ? Pokonać pasiastych, zdobyć kolejne mistrzostwo i spuścić sąsiadke tam gdzie jej miejsce
BTW: ładna chociaż ta bramka ?
Ja mam takiego pecha, ze jak pojde do WC to zawsze pada bramka... teraz mozecie sie domyslac czemu Gornik wyrownał
Chciał Macius ciekawsza lige to ją ma
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael