Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12379
Stary 10.05.2011, 21:49
Chwila, chwila. Wygraliśmy ten mecz 3-1
http://tinypic.com/view.php?pic=1qibmo&s=7

Nigdzie nie napisałem, że to nie jest frajerstwo, bo to jest frajerstwo. Były lepsze zespoły od Legii (Bayern), które przegrywały w podobny sposób na własne życzenie. Nikt nie będzie płakał z powodu tych dwóch punktów, bo w ostatecznym rozrachunku niewiele znaczą. Maciuś spakuje spokojnie walizki za 3 tygodnie i będziemy w innej rzeczywistości.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 10.05.2011 o godz. 21:53.
Odpowiedz cytując