Chwila, chwila. Wygraliśmy ten mecz 3-1
http://tinypic.com/view.php?pic=1qibmo&s=7
Nigdzie nie napisałem, że to nie jest frajerstwo, bo to jest frajerstwo. Były lepsze zespoły od Legii (Bayern), które przegrywały w podobny sposób na własne życzenie. Nikt nie będzie płakał z powodu tych dwóch punktów, bo w ostatecznym rozrachunku niewiele znaczą. Maciuś spakuje spokojnie walizki za 3 tygodnie i będziemy w innej rzeczywistości.