Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12376
Stary 10.05.2011, 21:47
Wina czy nie... Za caly sezon kij mu w szprychy. Chce fajnie ukladac druzyne, chce sobie ladnie klepac pileczke- prosze bardzo, Odra Wodzislaw czy Arka Gdynia czekaja. Tam niech sobie slodko pierdzi.

Zawodnicy pokazali ze sa FRAJERAMI. Ja wiem ze szczescia nie mieli, ale szczesciu trzeba pomagac, oni woleli cofnac sie i nic nie grac bo przeciez maja brameczke.

Powinni pocisnac tych bluzgajacych hanysow 7-0 ale po cholere? Tak, sa frajerami i napisze to dzisiaj wszedzie gdzie mozna bedzie to napisac


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując