Kuźwaa oglądać 92 minuty tego "widowiska" i wyłączyć przed bramką... Czy ktoś jeszcze miał tak jak ja ?
Dzięki dzisiejszym wynikom jutro praktycznie zapewnimy sobie tytuł, a mam nadzieje ze przypieczętujemy go na 100% spuszczając Cracovie w niedziele

Czyż to by nie byłoby piękne ? Pokonać pasiastych, zdobyć kolejne mistrzostwo i spuścić sąsiadke tam gdzie jej miejsce
emj10 napisał(a):

|
Ja, ale wyłączyłem w momencie jak bramka padała.
|
BTW: ładna chociaż ta bramka ?
