Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12374
Stary 10.05.2011, 21:45
Kuźwaa oglądać 92 minuty tego "widowiska" i wyłączyć przed bramką... Czy ktoś jeszcze miał tak jak ja ?

Dzięki dzisiejszym wynikom jutro praktycznie zapewnimy sobie tytuł, a mam nadzieje ze przypieczętujemy go na 100% spuszczając Cracovie w niedziele Czyż to by nie byłoby piękne ? Pokonać pasiastych, zdobyć kolejne mistrzostwo i spuścić sąsiadke tam gdzie jej miejsce

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ja, ale wyłączyłem w momencie jak bramka padała.
BTW: ładna chociaż ta bramka ?
Powód: bo tak..:]
Ostatnio edytowane przez przemo : 10.05.2011 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując