Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12371
Stary 10.05.2011, 21:44
Nie spodziewałem się takiego wyniku. Byłem przekonany, że Legia zainkasuje 3 punkty.

W takiej sytuacji rzecz jasna jutro z Amicą zadowoli mnie 1 punkt.

Co do Sikorskiego - wyrasta nam kolejny gracz (Żewłakow, Brożek itp.) z patentem na Legię...
Odpowiedz cytując