Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 10.05.2011, 21:39
fanfan napisał(a):Wyświetl post
W tym problem że w Młodej Wiśle też nie ma takiego napastnika który byłby gotowy do gry w E-klasie. O ile na obronie można próbować Czekaja , Nalepę , na pomocy Chrapka czy Bruda to na ataku jest cieniutko . No jest utalentowany Szewczyk ale on nawet w ME nie gra regularnie i jest na razie tylko rezerwowym , no chyba że ściągnąć Papieża z wypożyczenia ale on nie rokuje dobrze na przyszłość. Przydałoby się poszukać w niższych ligach jakiegoś 18 , 19 letniego napastnika który grałby w ME i czasami a może nawet na stałe trenował w pierwszym zespole , ciekawą opcją byłby Pietrzak który teraz gra na wypożyczeniu w Górniku z Zagłębia Sosnowiec , ten sam rocznik co Chrapek czy Czekaj, reprezentant młodzieżówek , jeden z najbardziej utalentowanych młodych Polskich napastników a jest ich niewielu .
No i my potrzebujemy bardzo konkretnego napastnika, takiego typowego środkowego strikera, a to niesie ze sobą pewne konsekwencje. Nasz atakujący musi grać twardo z obrońcami, czasami wręcz na granicy faulu, zgrywać górne piłki etc. To nie może być ułomek, a przecież musi też mieć trochę techniki. Trudno kogoś takiego znaleźć wśród naszych 18-19 -latków...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!