|
puchary to zobowiązania,przez niektóre kluby na dzien dzisiejszy traktowane jako zło konieczne i strata kasy ,jak w przypadku Ruchu w zeszłym sezonie.daleko nie zajdziemy a jeszcze mozna sie przez przypadek skompromitowac.Mamy lige na przyszły sezon ,dobrze sie pokazalismy no to basta markujmy gre zeby kibcow nie w....ic i ok
|