Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12348
Stary 10.05.2011, 21:27
puchary to zobowiązania,przez niektóre kluby na dzien dzisiejszy traktowane jako zło konieczne i strata kasy ,jak w przypadku Ruchu w zeszłym sezonie.daleko nie zajdziemy a jeszcze mozna sie przez przypadek skompromitowac.Mamy lige na przyszły sezon ,dobrze sie pokazalismy no to basta markujmy gre zeby kibcow nie w....ic i ok
Odpowiedz cytując