Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12347
Stary 10.05.2011, 21:26
Trzymam mocno kciuki za Śląsk . Jeśli dowiozą zwycięstwo do końca może być naprawde piękna jesień z pucharami we Wrocławiu . Potem tylko pozostanie wygrac z Bełchatowem , Ruchem , Górnikiem i Arką - naprawde lepiej nie mogli sobie tego wymarzyć . 3 zwycięstwa w 4 meczach dają Śląskowi puchary .

Jagielllonia oddala sie od pucharów . Paradoksalnie wraz z oddalającym sie oddaniem nowych trybun na stadionie , Jagiellonia uniknie gry na stadionie Legii w pucharach .

Czwartym pucharowiczem będzie ktoś z dwójki Lechia - Lech , ten mecz zresztą pokaże wszystko .
Odpowiedz cytując