MMTS napisał(a):

|
jak mogliśmy przegrać z tak słabym Górnikiem...naprawdę jak oglądam ten mecz, to albo Legła naprawdę świetnie gra, albo koledzy z Zabrza mają już wyj... na resztę sezonu
|
Gornik ma jeszcze szanse na europejskie puchary wiec maja o co grac. Dzisiejsza wygrana dalaby im mozliwosc awansu na 4 lub 5 miejsce ale jak widac za specjalnie im sie nie chce.