rw88 napisał(a):

|
Skąd wiesz że niezrozumiałe?
|
Nie będę się rozpisywał, ale w czasie gdy były akcje z balującym Grosikiem w Białym to jeździłem 2 razy w miesiącu tam do kobiety, która tam studiowała. Nasłuchałem się różnych opowiastek o Grosiku i nie tylko, pewnie większość zmyślonych, ale zawsze jest ziarenko prawdy. Probierz chłopakowi jednak zaufał i Kamil skupił się na piłce za co w nagrodę wyjechał do Turcji. Nie podobało mi się jednak to, że za wszelką cenę Probierz umniejszał jego rolę i co kilka razy wychodziło do mediów z chęcią wywaliłby go na zbity pysk. Nie dość, że chłopak był gwiazdą zespołu, która wykreowała Probierza na "wielkiego trenera" to jeszcze załatwił Probierzowi PP, który mógł sobie wpisać do portfolio. Za to na odchodne usłyszał same miłe słowa.