hide napisał(a):

|
Mam takie dziwne wrażenie, że na Wisłe Górnik spiął się jak na mecz sezonu, a teraz z Legią i 4 dni temu z Lechem ch*** grają.
|
Dobre masz wrażenie. To, że my też słabo zagraliśmy wtedy to inna sprawa ale Górnik gra tera z Legią zwyczajnie słabo, traci piłki a w drugiej połowie to już w ogóle Legia ciśnie, ładna bramka Wawrzyniaka.