Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12339
Stary 10.05.2011, 21:12
hide napisał(a):Wyświetl post
Mam takie dziwne wrażenie, że na Wisłe Górnik spiął się jak na mecz sezonu, a teraz z Legią i 4 dni temu z Lechem ch*** grają.
Dobre masz wrażenie. To, że my też słabo zagraliśmy wtedy to inna sprawa ale Górnik gra tera z Legią zwyczajnie słabo, traci piłki a w drugiej połowie to już w ogóle Legia ciśnie, ładna bramka Wawrzyniaka.
Odpowiedz cytując