Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12338
Stary 10.05.2011, 21:11
Legia nie schodzi z pola karnego Górnika. Wskakują na 2 miejsce na kilka kolejek przed końcem, w zanadrzu zdobyte PP ale sezon niby stracony
Musi się jutro wydarzyć cud, bo patrząc na statystyki Wisły z Amiką w ostatnich meczach są przerażające dla nas, a przed nami trudny wyjazd na Legię i przeciwko nam 28 tyś kibiców, derby, chimeryczne Zagłębie i Polonia, która się rozkręciła.
Odpowiedz cytując